Model#: 95A9135-30S-SS-3D
30” Stainless Steel Workstation Kitchen Sink Drop-In Undermount Single Bowl with WorkFlow™ Ledge and Accessories in Stainless Steel
Model#: 95A9135-30S-SS-3D
PRODUCT FEATURES
  • OUTER SINK DIMENSIONS: 30 in. L x 22 in. W x 9 in. D – Bowl Dimensions: 27.5 in. L x 16 in. W x 8.75 in. D – Min. Cabinet Size: 33 in. – Standard 3.5 in. drain opening