Model#: 95B931-32S-SS
32” Workstation Kitchen Sink Undermount 16 Gauge Stainless Steel Single Bowl with WorkFlow™ Ledge and Accessories in Stainless Steel
Model#: 95B931-32S-SS
PRODUCT FEATURES
  • OUTER SINK DIMENSIONS: 32” L x 19” W x 9.5” D – Bowl Dimensions: 30” L x 16” W x 9” D – Minimum Cabinet Size: 36”