Model#: 95A9335-15S-SS-2A
15” Stainless Steel Workstation Kitchen Bar Sink Drop-In Undermount Single Bowl with WorkFlow™ Ledge and Accessories in Stainless Steel
Model#: 95A9335-15S-SS-2A
PRODUCT FEATURES
  • OUTER SINK DIMENSIONS: 15 in. L x 15 in. W x 8 in. D – Bowl Dimensions: 11.5 in. L x 10 in. W x 7.5 in. D – Min. Cabinet Size: 18 in. – Standard 3.5 in. drain opening